Sleepluxury Aparthouse

  • 90 m²
  • 3 slaapkamers
  • 2 badkamers

De 90 m² Sleepluxury Aparthouse Glasgow villa bevindt zich op ongeveer 6 minuten wandelafstand van Parkhead Calton Parish Church en is van alle gemakken voorzien, zoals draadloos internet en privéparkeren. Het vakantiehuis ligt op een eersteklas locatie in de wijk East End in Glasgow en biedt plaats aan maximaal 6 gasten.

Gasten zullen genieten van het uitzicht op de tuin vanuit de 2-badkamer accommodatie. Tot de badkamerfaciliteiten behoren ook een apart toilet en een douche. Een haardroger en handdoeken zijn inbegrepen om uw comfort te verhogen.

Sleepluxury Aparthouse villa biedt toegang tot een complete keuken, voorzien van een koffie/theezetapparaat, een koelkast en een oven. Gasten vinden Aj's Cafe op wandelafstand van 7 minuten ervandaan.

Necropolis van Glasgow is op 2 km van de 3-slaapkamer villa, terwijl het Glasgow Science Centre zich op een afstand van 6 km bevindt. De nabijgelegen sportattracties zijn onder andere Sir Chris Hoy Velodrome, gelegen op circa 7 minuten lopen verderop. Tot de nabijgelegen populaire bezienswaardigheden behoort ook Celtic Park op 550 meter afstand. Sleepluxury Aparthouse villa bevindt zich binnen 10 minuten wandelen Gallowgate / Camlachie Street bushalte en op 4 km van Charing Cross treinstation.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Sleepluxury Aparthouse Glasgow
Comfysleep Aparthouse
Mobiele prijsaanbieding

Comfysleep Aparthouse

9.0
Schitterend 119 beoordelingen
32 m van de accommodatie
USD 233 USD 210
per nacht
Urban Elegance - Spacious 5-Bed Home In Glasgow
Mobiele prijsaanbieding

Urban Elegance - Spacious 5-Bed Home In Glasgow

9.7
Voortreffelijk 3 beoordelingen
520 m van de accommodatie
USD 294 USD 265
per nacht
Spacious 5Bed House, Free Parking, No Party !
Mobiele prijsaanbieding

Spacious 5Bed House, Free Parking, No Party !

9.4
Schitterend 48 beoordelingen
562 m van de accommodatie
USD 1149 USD 1034
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Glasgow International
    19 km

    Treinstations

    Duke Street Train Station
    1,2 km

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Accommodatie diensten

    • Beveiliging

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Keukengerei

    Voor kinderen

    • Ledikanten/ Babybedden

    In de kamers

    • Verwarming
    • Zithoek
    • Koffie- en theefaciliteiten
    • Eettafel

    In de badkamer

    • Wasmachine
    • Gratis toiletartikelen

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Ontwerp

    • Parketvloer

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Rookdetectors
    • Brandblussers

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 11:00
    LicentienummerC,GL00862
    Veelgestelde vragen
    • Wat zijn de populairste toeristische attracties in de buurt van Sleepluxury Aparthouse villa?
      U kunt een bezoek brengen aan Celtic Park in de buurt van Sleepluxury Aparthouse villa.
    • Hoeveel kost een verblijf in Sleepluxury Aparthouse villa?
      De prijs voor een overnachting in Sleepluxury Aparthouse villa is £418.
    • Wat zijn de regels voor in- en uitchecken bij Sleepluxury Aparthouse villa?
      Gasten van Sleepluxury Aparthouse villa worden verzocht om uiterlijk om 23:59 in te checken en tot 11:00 uit te checken.
    • Is er een keuken beschikbaar in het vakantiehuis?
      Ja, het vakantiehuis heeft een complete keuken met een koffie/theezetapparaat, een koelkast en een oven.
    • Kunnen we direct vanuit Sleepluxury Aparthouse villa genieten van mooie uitzichten?
      Ja, de ramen van Sleepluxury Aparthouse villa bieden uitzicht op de tuin.
    • Is er een bubbelbad in Sleepluxury Aparthouse villa?
      Ja, Sleepluxury Aparthouse villa heeft een spa bad.
    • Wat zijn de must-see attracties tijdens een verblijf bij dit vakantiehuis?
      Gasten kunnen Necropolis van Glasgow bezoeken, gunstig gelegen op 25-minuten wandelafstand van dit vakantiehuis.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Glasgow International
    19 km

    Treinstations

    Duke Street Train Station
    1,2 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Sleepluxury Aparthouse Glasgow

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten